Ekskursioonipakett

Ekskursioonipakett koosneb kolmest osast ja maksab 30 € täiskasvanu/25 € pensionär/20 €õpilane. Soovi korral saab mõne osa välja jätta ja valida just Teile sobiva.  

      *Ajaloo ekskursioon: ekskursioon kestab umbes 2 tundi
      *Ringreis veoauto kastis: sõit kestab umbes 2 tundi
      *Ruhnu-teemalised filmid: programm kestab 50 min

Ekskursioonipaketi kolm osa on jagatud päeva peale laiali nii, et terve päev on sisustatud. Pärast hommikusööki turismitalus, tavaliselt kell 10.00 algab ajaloo ekskursioon.   

Pärast lõunat, tavaliselt kell 13.00 läheme veoautoga ringreisile. Ringreisi algus ja lõpppunkt on kokkuleppeline. Tavaliselt saab reis alguse Liise talu kaupluse parklast ja lõpeb ka seal. Ringreis koosneb mitmete erinevate  kohtade külastustest ja peatustest, sealhulgas tuletorn, Limo rand ja luited, Põhjasõjaaegne katkuhaua künnapuu jpm.   

Pärast õhtusööki, kell 20.00, kui on veel jaksu, saab vaadata Ruhnu väikeses ja armsas rahvamajas suurelt ekraanilt filmiprogrammi, mis justkui täiendab päeval nähtut ja kuuldut pildina.  
Kellaajad on kokkuleppelised, aga tuleb arvestada, et kui mõnel päeval on mitu gruppi, kes soovivad paketti, siis tuleb olla ajaliselt paindlikum.

Broneeri ekskursiooni aeg

Täida vorm ja me võtame teiega ühendust